Nominální výkon: 100W
Maximální napětí: 22,86V
Nominální výkon: 100W
Maximální napětí: 22,86V



| Modelové číslo | SZBC-100 |
| Nominální výkon | 100W |
| Účinnost článků | >25 % |
| Maximální proud výkonu | 4.38A |
| Maximální napětí | 22,86V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 26.10V |
| Zkratový proud | 4,65A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*61.25–12*3 |
| Pracovní teplota | -40~+85°C |
| Rozměry modulů | 810*580*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 4,3/5,2 kg |