Nominaal vermogen: 100W
Maximale vermogensspanning : 22,86V
Nominaal vermogen: 100W
Maximale vermogensspanning : 22,86V



| Modelnummer | SZBC-100 |
| Nominale Kracht | 100W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 4.38A |
| Maximale vermogensspanning | 22,86V |
| Open-circuit spanning | 26,10V |
| Kortsluitingsstroom | 4.65A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*61.25–12*3 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 810*580*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 4,3/5,2 kg |