Nominaal vermogen: 120W
Maximale vermogensspanning : 20,96V
Nominaal vermogen: 120W
Maximale vermogensspanning : 20,96V



| Modelnummer | SZBC-120 |
| Nominale Kracht | 120W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 5.73A |
| Maximale vermogensspanning | 20,96V |
| Open-circuit spanning | 23,93V |
| Kortsluitingsstroom | 6.08A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91.875–11*3 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 1050*580*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 6,4/7,3 kg |