Nominaal vermogen: 110W
Maximale vermogensspanning : 19,05V
Nominaal vermogen: 110W
Maximale vermogensspanning : 19,05V



| Modelnummer | SZBC-110 |
| Nominale Kracht | 110W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 5.78A |
| Maximale vermogensspanning | 19,05V |
| Open-circuit spanning | 21,75V |
| Kortsluitingsstroom | 6.13A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91.875–10*3 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 950*580*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 4,55/5,4 kg |