Nominální výkon: 110W
Maximální napětí: 19,05 V
Nominální výkon: 110W
Maximální napětí: 19,05 V



| Modelové číslo | SZBC-110 |
| Nominální výkon | 110W |
| Účinnost článků | >25 % |
| Maximální proud výkonu | 5,78A |
| Maximální napětí | 19,05V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 21,75V |
| Zkratový proud | 6.13A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*91.875–10*3 |
| Pracovní teplota | -40~+85°C |
| Rozměry modulů | 950*580*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 4,55/5,4 kg |