Nominaal vermogen: 220W
Maximale vermogensspanning : 22,86V
Nominaal vermogen: 220W
Maximale vermogensspanning : 22,86V



| Modelnummer | SZBC-220 |
| Nominale Kracht | 220W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 9.63A |
| Maximale vermogensspanning | 22,86V |
| Open-circuit spanning | 26,10V |
| Kortsluitingsstroom | 10.21A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*137.8–9*4 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 1300*760*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 10,5/12,0kg |