Nominaal vermogen: 200W
Maximale vermogensspanning : 33,02V
Nominaal vermogen: 200W
Maximale vermogensspanning : 33,02V



| Modelnummer | SZBC-200 |
| Nominale Kracht | 200W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 6.06A |
| Maximale vermogensspanning | 33,02V |
| Open-circuit spanning | 37,70V |
| Kortsluitingsstroom | 6.43A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91.875–13*4 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 1230*760*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 9,8/11,0kg |