Nominaal vermogen: 240W
Maximale vermogensspanning : 20,32V
Nominaal vermogen: 240W
Maximale vermogensspanning : 20,32V



| Modelnummer | SZBC-240 |
| Nominale Kracht | 240W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 11.82A |
| Maximale vermogensspanning | 20,32V |
| Open-circuit spanning | 23,20V |
| Kortsluitingsstroom | 12.53A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91.875–16*4 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 1520*760*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 11,8/13,3kg |