Nominální výkon: 240W
Maximální napětí: 18,56V

Výhody N-typových ToPcon článků
1. Baterie má vysokou konverzní účinnost, vynikající pasivaci rozhraní a schopnost transportu nosné baterie ,a vysoký VOC a FF
2. Vynikající parametrový výkon: Má výhody vysokého bifaciálního poměru, nízkého útlum, nízký-teplotní koeficient a dobrý efekt při slabém osvětlení.
3. Výrobní linka procesního zařízení má vysokou kompatibilitu a je kompatibilní s vysokoteplotními funkcemi výrobní linky přípravného procesu bifaciálních buněk PERC a N-PERT.
4. Baterie typu N-TOPCon lze kombinovat se SE, lBC, technologie multi-sběrnic, polovičních čipů a laminace aby se výrazně zlepšila účinnost baterie a výkon modulů.
5. Použití tvrzeného skla, vysoká průhlednost.
6. Protikorozní EVA účinně chrání bateriový panel
7. Silné a proti větru a sněhu, univerzitaqTechnologie UE, která zabraňuje zamrznutí vody v rámu a deformaci.
8. Lehké a flexibilní funkce zajistí, že se bez problémů integruje do vašeho vozidla.
9. Zabalený v hříchugLe Carton, s ochrannými rohy na všech čtyřech rozích
10. OEM a ODM podporován.
| Modelové číslo | SZ-240-M |
| Nominální výkon | 240W |
| Účinnost článků | ≥22 % |
| Maximální proud výkonu | 12.94A |
| Maximální napětí | 18,56V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 21,76V |
| Zkratový proud | 13.71A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*91–16*4 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 1520*760*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 12,8/14,6 kg |