Nominaal vermogen: 240W
Maximale vermogensspanning : 18,56V
Nominaal vermogen: 240W
Maximale vermogensspanning : 18,56V





| Modelnummer | SZ-240-M |
| Nominale Kracht | 240W |
| Celefficiëntie | ≥22% |
| Maximale vermogensstroom | 12,94A |
| Maximale vermogensspanning | 18,56V |
| Open-circuit spanning | 21,76V |
| Kortsluitingsstroom | 13.71A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91–16*4 |
| Werktemperatuur | -40~+80°C |
| Moduleafmetingen | 1520*760*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 12,8/14,6kg |