Nominaal vermogen: 180W
Maximale vermogensspanning : 27,84V

Voordelen van N-type ToPcon-cellen
1. De batterij heeft een hoge conversie-efficiëntie, uitstekende interfacepassivatie en carriertransportmogelijkheden, en hoog VOC en FF
2. Uitstekende parameterprestaties: Het heeft de voordelen van een hoge bifasale ratio, lage demping, laag-Temperatuurcoëfficiënt en een goed effect bij weinig licht.
3. De productielijn van procesapparatuur heeft hoge compatibiliteit en is compatibel met hogetemperaturen productielijnen van PERC- en N-PERT-bifaciale cellen in het voorbereidingsproces.
4. N-type TOPCon-batterijen kunnen worden gecombineerd met SE, lBC, multi-busbar, half-chip en lamineringstechnologieën om de batterij-efficiëntie en module-vermogen aanzienlijk te verbeteren.
5. Gebruik van gehard glas, hoge transparantie.
6. Anti-corrosie EVA beschermt het batterijpaneel effectief
7. Sterk en tegen wind en sneeuw, universiteitqUE-technologie om bevriezing van water in het frame en vervorming te voorkomen.
8. Lichtgewicht en flexibele functies kunnen het naadloos integreren in uw voertuig.
9. Verpakt in een zondegLe Carton, met beschermende hoeken op alle vier de hoeken
10. OEM en ODM wordt ondersteund.
| Modelnummer | SZ-180-M |
| Nominale Kracht | 180W |
| Celefficiëntie | ≥22% |
| Maximale vermogensstroom | 6,47A |
| Maximale vermogensspanning | 27,84V |
| Open-circuit spanning | 32,64V |
| Kortsluitingsstroom | 6,86A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91–16*3 |
| Werktemperatuur | -40~+80°C |
| Moduleafmetingen | 1520*580*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 8,8/10,2 kg |