Nominální výkon: 130W
Maximální napětí: 20,96V
Nominální výkon: 130W
Maximální napětí: 20,96V



| Modelové číslo | SZBC-130 |
| Nominální výkon | 130W |
| Účinnost článků | >25 % |
| Maximální proud výkonu | 6,40A |
| Maximální napětí | 20,32V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 23,20V |
| Zkratový proud | 6,79A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*96–8*4 |
| Pracovní teplota | -40~+85°C |
| Rozměry modulů | 805*760*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 6,6/7,5 kg |