Nominaal vermogen: 130W
Maximale vermogensspanning : 20,96V
Nominaal vermogen: 130W
Maximale vermogensspanning : 20,96V



| Modelnummer | SZBC-130 |
| Nominale Kracht | 130W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 6.40A |
| Maximale vermogensspanning | 20,32V |
| Open-circuit spanning | 23,20V |
| Kortsluitingsstroom | 6.79A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*96–8*4 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 805*760*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 6,6/7,5 kg |