Nominální výkon: 55W
Maximální napětí: 18,56V
Nominální výkon: 55W
Maximální napětí: 18,56V





| Modelové číslo | SZ-55-M |
| Nominální výkon | 55W |
| Účinnost článků | ≥22 % |
| Maximální proud výkonu | 2.97A |
| Maximální napětí | 18.56V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 21.76V |
| Zkratový proud | 3.15A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*45.5–16*2 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 790*395*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 3,6/4,3 kg |