Nominaal vermogen: 160W
Maximale vermogensspanning : 19,05V
Nominaal vermogen: 160W
Maximale vermogensspanning : 19,05V



| Modelnummer | SZBC-160 |
| Nominale Kracht | 160W |
| Celefficiëntie | >25% |
| Maximale vermogensstroom | 8.40A |
| Maximale vermogensspanning | 19,05V |
| Open-circuit spanning | 21,75V |
| Kortsluitingsstroom | 8.91A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*122.5–10*3 |
| Werktemperatuur | -40~+85°C |
| Moduleafmetingen | 1275*580*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 8,3/9,4 kg |