Nominální výkon: 180W
Maximální napětí: 20,96V
Nominální výkon: 180W
Maximální napětí: 20,96V



| Modelové číslo | SZBC-180 |
| Nominální výkon | 180W |
| Účinnost článků | >25 % |
| Maximální proud výkonu | 8,59A |
| Maximální napětí | 20,96V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 23,93V |
| Zkratový proud | 9.11A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*125.16–11*3 |
| Pracovní teplota | -40~+85°C |
| Rozměry modulů | 1430*580*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 8,6/9,5 kg |