Nominální výkon: 60W
Maximální napětí: 19,05 V
Nominální výkon: 60W
Maximální napětí: 19,05 V



| Modelové číslo | SZBC-60 |
| Nominální výkon | 60W |
| Účinnost článků | >25 % |
| Maximální proud výkonu | 3.15A |
| Maximální napětí | 19,05V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 21,75V |
| Zkratový proud | 3.34A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 182*46–10*3 |
| Pracovní teplota | -40~+85°C |
| Rozměry modulů | 580*510*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 3,8/4,6 kg |