Nominální výkon: 30W
Maximální napětí: 17,40V
Nominální výkon: 30W
Maximální napětí: 17,40V





| Modelové číslo | SZ-30-M |
| Nominální výkon | 30W |
| Účinnost článků | ≥22 % |
| Maximální proud výkonu | 1.73A |
| Maximální napětí | 17.40V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 20.40V |
| Zkratový proud | 1,84A |
| Maximální systémové napětí | 200V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 70*70–6*5 |
| Pracovní teplota | -40~+85°C |
| Rozměry modulů | 465*385*25mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 2,2/2,7 kg |