Nominální výkon: 170W
Maximální napětí: 23,82 V


Výhody
Účinnost vysoce kvalitních a vysoce účinných monokrystalických křemíkových destiček může dosáhnout až 22 % .Používám tvrzené sklo, vysoká průhlednost.
Protikorozní EVA účinně chrání bateriový panel.
Je pevný, proti větru a sněhu, unikátní technologie pro zabránění zamrznutí vody v rámu a deformaci.
Lehké a flexibilní funkce zajistí, že se bez problémů integruje do vašeho vozidla.
Zabalené v jedné krabici, s ochrannými rohy na všech čtyřech rozích.
OEM a ODM podporován.
Rozsah použití
Zabraňte ztrátě elektřiny: použití na střeše auta, nabíjejte baterii kdykoli a kdykoli. Může zabránit ztrátě elektřiny z baterie auta a vyřešit situaci, kdy auto nemůže být odpáleno kvůli ztrátě baterie způsobené dlouhodobým parkováním vozidla.
Palubní elektrické spotřebiče: při použití palubních elektrických spotřebičů se původní výkon autobaterie neztrácí (autoaudio, navigátor, jízdní rekordér, výfukový ventilátor, autofoukač, autolednička, mobilní telefon atd.).
Experimentální výroba energie: Experimenty DLY pro školy.
| Modelové číslo | SZ-170-S |
| Nominální výkon | 170W |
| Maximální proud výkonu | 7.14A |
| Maximální napětí | 23,82V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 28,31V |
| Zkratový proud | 7,57A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 210*28.2–42*3 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 1230*670*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 8,9/10,0 kg |