Nominaal vermogen: 120W
Maximale vermogensspanning : 19,14V
Nominaal vermogen: 120W
Maximale vermogensspanning : 19,14V





| Modelnummer | SZ-120-M |
| Nominale Kracht | 120W |
| Celefficiëntie | ≥22% |
| Maximale vermogensstroom | 6.27A |
| Maximale vermogensspanning | 19,14V |
| Open-circuit spanning | 22,44V |
| Kortsluitingsstroom | 6,65A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 182*91–11*3 |
| Werktemperatuur | -40~+80°C |
| Moduleafmetingen | 1070*580*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 6,45/7,5 kg |