Nominální výkon: 130W
Maximální napětí: 19,14V
Nominální výkon: 130W
Maximální napětí: 19,14V





| Modelové číslo | SZ-130-M |
| Nominální výkon | 130W |
| Účinnost článků | ≥24 % |
| Maximální proud výkonu | 6,80A |
| Maximální napětí | 19.14V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 22,44V |
| Zkratový proud | 7.20A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 166*100–11*3 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 1160*540*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 7,1/8,2 kg |