Nominální výkon: 100W
Maximální napětí: 19,28 V


Výhody
Účinnost vysoce kvalitních a vysoce účinných monokrystalických křemíkových destiček může dosáhnout až 22 % .Používám tvrzené sklo, vysoká průhlednost.
Protikorozní EVA účinně chrání bateriový panel.
Je pevný, proti větru a sněhu, unikátní technologie pro zabránění zamrznutí vody v rámu a deformaci.
Lehké a flexibilní funkce zajistí, že se bez problémů integruje do vašeho vozidla.
Zabalené v jedné krabici, s ochrannými rohy na všech čtyřech rozích.
OEM a ODM podporován.
Rozsah použití
Zabránit ztrátě elektřiny: použití na střeše auta, nabíjení baterie kdykoli a kdykoli. Může zabránit výpadku elektřiny a vyřešit situaci, kdy auto nemůže být napájeno kvůli ztrátě baterie způsobené dlouhodobým parkováním.
Palubní elektrické spotřebiče: při použití palubních elektrických spotřebičů se původní výkon autobaterie neztrácí (autoaudio, navigátor, jízdní rekordér, výfukový ventilátor, autofoukač, autolednička, mobilní telefon atd.).
Experimentální výroba energie: Experimenty DLY pro školy.

| Modelové číslo | SZ-100-S |
| Nominální výkon | 100W |
| Maximální proud výkonu | 5.19A |
| Maximální napětí | 19,28V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 22,92V |
| Zkratový proud | 5,50A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 210*33.2–34*2 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 1160*450*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 5,75/6,5 kg |