Nominální výkon: 200W
Maximální napětí: 24,36V
Nominální výkon: 200W
Maximální napětí: 24,36V





| Modelové číslo | SZ-200-M |
| Nominální výkon | 200W |
| Účinnost článků | ≥22 % |
| Maximální proud výkonu | 8.21A |
| Maximální napětí | 24,36V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 28,56V |
| Zkratový proud | 8.71A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 210*105–14*3 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 1530*670*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 10,2/12,0 kg |