Nominální výkon: 100W
Maximální napětí: 18,56V
Nominální výkon: 100W
Maximální napětí: 18,56V





| Modelové číslo | SZ-100-M |
| Nominální výkon | 100W |
| Účinnost článků | ≥22 % |
| Maximální proud výkonu | 5.39A |
| Maximální napětí | 18,56V |
| Napětí na otevřeném okruhu | 21,76V |
| Zkratový proud | 5,72A |
| Maximální systémové napětí | 500V |
| Tolerance výstupu | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Struktura modulu | Hliníkový rám / Sklo / EVA /Zadní list |
| Hodnocení rozvodné krabice | ≥IP67 |
| Buňka | 210*70–16*2 |
| Pracovní teplota | -40~+80°C |
| Rozměry modulů | 1190*450*30mm |
| Hmotnost(Čisté /hrubé) | 5,8/6,55 kg |