Nominaal vermogen: 100W
Maximale vermogensspanning : 18,15V
Nominaal vermogen: 100W
Maximale vermogensspanning : 18,15V



| Modelnummer | SZ-100-36M-B-9125 |
| Nominale Kracht | 100W |
| Maximale vermogensspanning | 18,15V |
| Maximale vermogensstroom | 5.51A |
| Open-circuit spanning | 21,57V |
| Kortsluitingsstroom | 5,85A |
| Uitgangstolerantie | 0~3% |
| Cel | 210*33.2*16*2*2 |
| DC-uitvoer-1 | 5,5×2,1 mm / 5A (Max.) |
| DC-uitvoer-2 | XT60 / 30A (Max.) |
| USB-C PD3.0 | 5-20V / 3A; 20V5A (Max.) |
| USB-poort-A | 5V2A |
| USB-poort-QC3.0 | 5-20V/3A |
| Werktemperatuur | -20~+65°C |
| Moduleafmetingen (gevouwen) | 595*565*40mm |
| Moduleafmetingen (Ontvouwd) | 1130*595*30mm |
| Gewicht(Netto /bruto) | 5,0/5,8 kg |
| Kabel | 1*5521 man—1,0 mm²-1,5 m, 1*XT60 naar MC4—2,5mm²-1,5m. |