Nominaal vermogen: 200W
Maximale vermogensspanning : 18,15V
Nominaal vermogen: 200W
Maximale vermogensspanning : 18,15V





| Modelnummer | SZ-200-S |
| Nominale Kracht | 200W |
| Celefficiëntie | 22% |
| Maximale vermogensstroom | 11.02A |
| Maximale vermogensspanning | 18,15V |
| Open-circuit spanning | 21,57V |
| Kortsluitingsstroom | 11.69A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Kabel (MC4) | 700mm / 2,5mm² |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 210*33.2–32*4 |
| Werktemperatuur | -40~+80°C |
| Moduleafmetingen | 1100*890*30mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 10,6/11,5 kg |