Nominaal vermogen: 30W
Maximale vermogensspanning : 19,28V
Nominaal vermogen: 30W
Maximale vermogensspanning : 19,28V





| Modelnummer | SZ-30-S |
| Nominale Kracht | 30W |
| Celefficiëntie | 22% |
| Maximale vermogensstroom | 1.56A |
| Maximale vermogensspanning | 19,28V |
| Open-circuit spanning | 22,92V |
| Kortsluitingsstroom | 1,65A |
| Maximale systeemspanning | 500V |
| Uitgangstolerantie | 0~+3% |
| Modulestructuur | Aluminium frame / glas / EVA /Backsheet |
| Aansluitdoos-classificatie | ≥IP67 |
| Cel | 158.75*29.9–17*2 |
| Werktemperatuur | -40~+80°C |
| Moduleafmetingen | 540*350*25mm |
| Gewicht(Netto /Bruto) | 2,1/2,3 kg |